ПВКФ «Тетерів-2» є офіційним дилером ПАТ «Завод ім. Фрунзе» - провідного виробника перфорованого метала.

Виробляємо: сепаратори, транспортери ковшові, норії, транспортери скребкові, циклони, вентилятори, зернопровода.

Якісна продукція, висока відповідальність, постійна наявність запасних частин, орієнтованість на результат, гнучке ціноутворення – ось, що дозволяє нам стабільно працювати та не підводити партнерів навіть у складний економічний час.

Наше прагнення задовольнити будь-якого клієнта. Кожен клієнт, незалежно від його статусу, для нас є унікальним, тож кожному, хто до нас звертається, надається вичерпна та професійна інформація на його питання. Кожен клієнт супроводжується до та після придбання продукції на вищому рівні.

ПВКФ «Тетерів-2» Платник податку на загальних підставах.

ПВКФ «Тетерів-2» представлена на ринку зерноочисної техніки та запчастини з 1995 року. В сфері куплі-продажу пропонуємо Вібросепаратори зернові БЦС 25-50-100, зернометачі ЗМ 80-90-100, елеватори різної висоти та потужності, більше тисячі найменувань запчастин, вентиляторів, двигунів, підшипників, ланцюгових транспортерів до вищевказаної техніки, а також решета пробивні БЦС; ОВС: КДУ в повному асортименті та під замовлення нестандартних  полотен за цінами завода-виробника (лідер виробництва завод ім. Фрунзе) представником якого ми являємось.

Географія партнерства – всі куточки України.

Форма оплати – готівкова та безготівкова.

Існує система накопичувальних знижок для постійних клієнтів.

Цінова політика підприємства – бюджетна.

Доставка за домовленістю: самовивіз, транспортом постачальника, автоперевізником. Можливий монтаж та ремонт областями. Гарантійний термін.

Надіємось, що ця інформація Вас зацікавить і ми готові відповісти на всі питання відносно номенклатури та призначення продукції.